5 dôvodov prechodu na ECH Services

 

1.  Pretože kompetencia nie je náhoda

2.  Flexibilita je jednou z našich každodenných výziev

3.  Mnoho spoločností nám už roky dôveruje

4.  Prijateľné ceny za kvalitné služby

5.  Priateľský tím a poradenstvo na mieste

REFERENCIE

Radi by sme vyjadrili našu spokojnosť s poskytnutými službami od firmy ECH Services s.r.o. týkajúc sa priemyselného čistenia a upratovacích služieb. Keďže sme výrobná firma s neustálou prevádzkou, potrebovali sme nájsť flexibilnú spoločnosť, ktorá by sa prispôsobila našim požiadavkám. Prístup firmy z takéhoto hľadiska by som určite hodnotila pozitívne. Ďalej veľmi vysoko hodnotím ich profesionalitu, samostatnosť ako aj prijateľné ceny za kvalitnú prácu. Výsledok práce je jednoznačne viditeľný. Absolútna spokojnosť pri čistení a upratovaní výrobných hál aj čistení rôznej technológie.

Určite doporučujeme.“

Ing. Viktória Kormošová / Specialist for Environment

Radi by sme vyjadrili našu spokojnosť s poskytnutými službami týkajúc sa priemyselného čistenia a upratovacích služieb .Keďže sme výrobná firma s neustálou prevádzkou, potrebovali sme nájsť flexibilnú spoločnosť, ktorá by sa prispôsobila našim požiadavkám.

Prístup firmy ECH Services z takéhoto hľadiska by som určite hodnotil pozitívne.Ďalej veľmi vysoko hodnotím ich profesionalitu, samostanosť ako aj prijateľné ceny za kvalitnú prácu, dodržiavanie predpisov BOZP a PO.Komplexné zabezpečenie legislatívy pri nakladaní s odpadmi.Výsledok práce je jednoznačne viditeľný a sme s ním veľmi spokojní.Absolútna spokojnosť pri čistení a upratovaní výrobných hál aj čistení rôznej technológie.

Určite doporučujeme využiť služby firmy ECH Services s.r.o.

Jaroslav Gondáš / PPS Group a.s.

201

Počet spokojných zákazníkov

85 200

Počet m2

0

Počet nespokojných zákazníkov