AGS-Anti Graffiti System

 Produkty AGS na kvapalnej a gelovej báze odstraňujú graffiti z hladkých, poréznych a nasiakavých povrchov a súgrafity určené pre použitie ako vonku tak aj vo vnútri pri teplotách nad bodom mrazu. Odstraňujú graffiti vytvorené mnohými typmi farieb a sprejov použitých na rôznom povrchu. Dosahujú perfektných výsledkov na kompaktnom povrchu ako je betón, prírodný kameň (žula, mramor, pieskovec, vápenec), keramickom povrchu (tehla, obklady, dlaždice) a kovovom povrchu (dopravné značky a prostriedky, protihlukové steny atď.).

 Produkty AGS na ochranu povrchu proti graffiti obsahujú vodnú disperziu na báze mikrovoskov. Ochrana proti graffiti spočíva v tom, že sprejové farby alebo fixky sa viažu na nanesenú ochrannú vrstvu a neprenikajú do štruktúry materiálu. Vzhľadom k ich neutrálnemu zloženiu môžu byť použité takmer na akomkoľvek povrchu, bez toho aby došlo k nežiaducej reakcii. Súčasne vytvárajú štruktúru odolnú voči atmosférickým vplyvom, znečisteniu a teplotným výkyvom . Zaisťujú konzerváciu povrchu, ktorý si potom udržuje priepustnosť pár, (dýchanie) chránených materiálov, ale zároveň sa povrch chová hydrofóbne (neprepúšťa vlhkosť) Spĺňajú protipožiarne smernice (sú nehorľavé) pre použitie v interiéri.
grafity2
Vďaka obsiahnutému UV filtru zostáva zachovaná pôvodná farebnosť povrchu.

Ochrana povrchu predlžuje životnosť materiálu a znižuje prevádzkové náklady. Ľahko sa aplikuje a odstránenie graffiti a iných nečistôt z takto ochránených povrchov tlakovou horúcou vodou je rýchle, jednoduché a lacné. 

Pri odstraň graffiti sa zmyje tiež ochranná vrstva, preto sa musí v mieste čistenia obnoviť.

Garantovaná doba ochrany proti graffiti je 5-7 rokov, podľa druhu použitého produktu, skutočná životnosť je oveľa dlhšia.

Okrem toho oleofóbne vlastnosti produktov sťažujú obvyklý spôsob vytvorenia graffiti, .Autor potrebuje oveľa viac farby a času.

Keď použijete anti graffiti ochranu TRION, vždy budete o krok ďalej pred sprejermi.

AGS 2+ GEL

AGS 221 GEL

AGS 3+ GEL

AGS 33+
GEL

AGS 3502
EXTRA SILNÝ

AGS 3502 ICE
EXTRA SILNÝ

AGS 5 SR HAWK

AGS 5 SR HAWK GEL