echech

Prečo si vybrať upratovaciu firmu

V súčasnej uponáhľanej dobe sú ľudia zaneprázdnený, a neostáva im často čas na nutné práce v domácnosti. Sem sa radí aj upratovanie. Pracovne vyťažený ľudia, sa po namáhavom dni v práci chcú venovať rodine či svojim záľubám. Neostáva tak čas na povinnosti. Čistota má pritom vplyv na zdravie a pohodu v domácnosti.

Prach, roztoče a rôzne baktérie v kobercoch a čalúnenom nábytku spôsobujú choroby a dýchacie problémy. Naviac, nikto by nechcel žiť v špinavom a neudržiavanom byte. Upratovanie domácnosti či domu spoľahlivo zabezpečí upratovacia firma.

Extra Clean House ponúka profesionálne upratovacie služby pre domácnosti a firmy. Ideálne upratovanie je dôležité aj vtedy, ak máte v domácnosti zvieratká.

Upratovanie vo Zvolene, upratovanie v Banskej Bystrici a okolí zabezpečí pre vás ech.sk.

Umývanie zahŕňa čistenie okien, suché a mokré čistenie kobercov, odstraňovanie alergénov ako je prach, zvieracie chlpy, peľ, roztoče…

Ak chcete žiť v čisto ma zdravom prostredí, profesionálne upratovanie je pre vás najlepšou voľbou.

Upratovanie Zvolen

Extra Clean House Zvolen poskytuje kompletné upratovacie služby. Dlhoročná skúsenosť a kvalitný upratovací servis je určený pre firmy, ale aj domácnosti. Ech.sk kladie dôraz na dôkladné čistenie a využívanie moderných čistiacich postupov. Kvalitné upratovanie, to sú kvalitný a profesionálny pracovníci. Pri dosahovaní kvalitnej práce využívame vlastnú kontrolu, ktorá je zameraná na kvalitu práce zo strany pracovníka. Pri práci používame len kvalitné, ekologické čistiace prostriedky.

Pre našich klientov ponúkame celý rad upratovacích služieb – pravidelných aj jednorazových. Ech.sk ponúka upratovanie po stavebných prácach, ktoré je veľmi vyhľadávanou službou. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku špeciálne pre vás.

Dezinfekcia ozónom

Ozón veľmi účinne ničí baktérie, plesne a rôzne nebezpečné víry. Ozón dokonale likviduje rôzne pachy, ktoré vznikajú biologickým pôsobení, zápachy z cigaretového dym a niektoré chemické zápachy. Ozón je veľmi účinný! Na rozdiel od chemických prostriedkov v interiéri sa ihneď rozpadá na kyslík O2, ktorý bežne dýchame.

Ozón pachy a nečistoty neprekrýva, ale účinne ich likviduje.

Dezinfekcia ozónom je veľmi účinná v bytoch, kanceláriach a všade tam, kde je veľký pohyb ľudí. Najmä v čase chrípkovej epidémie, je čistenie ozónom vhodné pre školy, predškolské zariadenia a priestory zdravotníckych zariadení. Pri čistení ozónom sa odstránia nepríjemné zápachy, ale tiež sa zabráni rozširovanie chorôb zvierat.

Čistenie fasád

Dlhodobá ochrana a starostlivosť o povrch budov, domov a objektov výrazne predlží ich životnosť. Vyčistené a revitalizované fasády zhodnocujú investíciu do životnosti fasády. Ech.sk vykonáva odbornú starostlivosť o fasády.

Ak ste firma, obchod, reštaurácia, štátna inštitúcia, alebo majiteľ nehnuteľnosti, ktorá potrebuje vyčistiť fasádu, obráťte sa na ech.sk . školený pracovníci zaistia pre vás kvalitné očistenie fasády k vašej spokojnosti.

Cieľom Extra Clean House Zvolen je zaistiť dôkladne vyčistenie rôznych fasádnych povrchov a impregnácia ochranných prostriedkov z dlhodobým efektom.

Medzi hlavné nepríjemnosti, ktoré sa týkajú fasády je tvorba plesne. Pleseň nie len estetická vada. Môže spôsobiť zdravotné problémy. Preto má čistenie fasád nielen estetický dojem, ale dôležité aj zdravie obyvateľov a pracovníkov.

Upratovanie kancelárií a firemných priestorov

Extra Clean House ponúka upratovanie kancelárií vo Zvolene a Banskej Bystrici. Poskytuje tiež upratovanie firemných priestorov.

Upratovanie je možné jednorazovo po maľovaní, výmene okien, rekonštrukcii. Pravidelné upratovanie v dohodnutom rozsahu poskytuje celý rad profesionálnych služieb, ktoré vás odbremenia od mnohých starostí. Cenová ponuka je vždy presne na mieru vašim požiadavkám.

Upratovanie kancelárii Zvolen a Banská Bystrica

Ech.sk vám ponuka upratovacie služby na profesionálne úrovni. Prinášame vám príklad služieb pravidelného upratovania firiem a kancelárii.

  • Umývanie podlahy
  • Vysávanie a tepovanie kobercov
  • Čistenie pracovných plôch
  • Čistenie stolov, stoličiek a kancelárskeho nábytku
  • Čistenie PC a kancelárskej techniky
  • Umývania a dezinfekcia WC, kúpeľni vrátane dopĺňania hygienických potrieb
  • Čistenie okien, zrkadiel…
  • Čistenie dverí
  • Vynesenie odpadu
  • Starostlivosť o ostatné priestory

Rozsah služieb je orientačný. Vždy je možné dohodnúť individuálny plán upratovacích služieb.

GENERÁLNE ČISTENIE BUDOV
Extra Clean House (ECH) je profesionálna upratovacia firma so sídlom vo Zvolene.  Ponúkame komplexné upratovacie služby – čistenie exteriérov a interiérov v obytných alebo rodinných domoch, kanceláriách, obchodných prevádzkach a v priemyselných budovách.
KONTAKT
ECH Services s.r.o.
Sídlo: Pribinova 644/51, 960 01 Zvolen
IČO: 51115255, DIČ: 2120596995
IČ DPH: SK2120596995
E-mail: info@ech.sk

(c)2017 | Design by EXWEB