Čistenie priemyselných podláh

Pri čistení podláh kladieme najväčší dôraz na odbornosť.

Základná časť každého upratovania je – čistenie podlahy. Tu je predovšetkým najdôležitejšie individuálne určiť podľa druhu podlahy najsprávnejšiu metódu čistenia. Odborné vedomosti a strojné vybavenie sú kľúčom k čistote a ochrane. Pre úspešné čistenie podláh je rozhodujúca súhra strojného vybavenia a čistiacej chémie. Okrem toho je strojové čistenie podláh menej nákladnejšie a rýchlejšie ako ručné umývanie.

Ponúkame Vám jednorazové, alebo pravidelné strojové čistenie Vašej priemyselnej podlahy.

 

Keďže každá podlaha vyžaduje individuálny prístup, kladie sa pri čistení zvýšený dôraz na to, aby sa spolu so zákazníkom našlo optimálne riešenie. Tu je možnosť okrem výberu čistiacich prostriedkov aj možnosť dohody o pravidelnom čistení podláh namiesto jednorázového.

Výkonnou čistiacou technikou dokážeme umyť aj veľmi zanedbané podlahy. Z Vašej podlahy odstránime zažratú špinu, vodný kameň, ropné produkty, syntetický olej a iné tuky.

Čistiaca služba odstraňovanie gumového oteru a ropných látok z podlahy je veľmi náročnou a citlivou témou. Akákoľvek chemická látka sa ihneď vsaje hlavne do betónovej podlahy a následne ju nie je možné odstrániť. Snažíme sa maximálne vyčistiť podlahy od znečistenia. Silnou chémiou, ktorú aplikujeme manuálne narúšame znečistenie. Používame silné tvrdé kartáče a pady. Vďaka profesionálnym strojom dokážeme vyčistiť veľké haly o rozlohe aj niekoľko tisíc m2. Používame biologicky ľahko odbúrateľné čistiace prípravky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.

Odborná údržba betónových priemyselných podláh je veľmi dôležitou úlohou, lebo neodborne používanie alebo upratovanie môžu spôsobiť trvalé poškodenie povrchu podlahy.

Pokiaľ podlaha nie je pravidelne upratovaná môžu sa časom na podlahe vyskytnúť usadeniny, ktoré si vyžiadajú údržbu a obnovenie podlahy. Obnovenie podlahy doporučujeme v 4 – 6 mesačných cykloch. V týchto prípadoch naša firma odstráni všetky nečistoty z podlahy a povrch napustí impregnačným prostriedkom.

Čistenie podláh prevádzajú naši zamestnanci s profesionálnym strojným vybavením.

  Výhody pre zákazníkov: Priemyselné čistenie podláh ECH:

Zachovanie hodnoty a estetika

  • predĺženie životnosti podlahy haly
  • dobrý dojem pred zákazníkmi
  • trvalá funkčnosť

Bezpečnosť a hygiena

  • dezinfekcia
  • aktívna bezpečnosť pri práci
  • používanie vlastných čistiacich strojov a zariadení

Moderná technológia a flexibilný čas prevádzky

  • využívanie najlepších technológií od popredných výrobcov
  • Vaši zamestnanci sa môžu zamerať výlučne na výrobu
Dohodnite si termín obhliadky teraz